kredyty hipoteczne

Infrastruktura nowoczesnej serwerowni - u siebie czy na zewnątrz?

25 czerwca 2014 r., Warszawa

Kluczem do osiągnięcia sukcesu w biznesie jest zapewnienie odpowiednich warunków dla bezpiecznej i ciągłej pracy systemów komputerowych. Nowoczesna serwerownia z całym swoim zapleczem technicznym to najważniejsza podstawa działalności każdego przedsiębiorstwa i priorytet zapewniający bezpieczeństwo danych.

Już 25 czerwca zapraszamy do BEZPŁATNEGO udziału w spotkaniu branżowym poświęconym najnowszym i najbardziej efektywnym rozwiązaniom z zakresu projektowania i utrzymania infrastruktury nowoczesnej firmy.

ZGŁASZAM SWÓJ BEZPŁATNY UDZIAŁ

STRONA KONFERENCJI>>>

Konferencja będzie składała się z trzech sesji tematycznych:
 • Bezpieczna serwerownia u siebie - czyli jak zbudować lub unowocześnić własną serwerownię? Zaproszeni Praktycy opowiedzą jak przebiegał proces wyboru infrastruktury i budowy serwerowni w ich firmach. Partner sesji zaprezentuje Państwu najnowsze rozwiązania z tego zakresu.

 • Bezpieczna serwerownia na zewnątrz - w trakcie drugiej sesji skupimy się na wykorzystywaniu zewnętrznych serwerowni do przechowywania danych firmowych. Poza fizycznymi serwerowniami będą zaprezentowane również usługi chmurowe. Do tej sesji zaprosiliśmy Eksperta/Praktyka, który przedstawi Państwu zalety i ograniczenia wynikające z korzystania z zewnętrznych serwerów, a co za tym idzie jak to przekłada się na oszczędność i efektywność całego przedsiębiorstwa. Partner sesji przedstawi Państwu najnowocześniejsze, w pełni bezpieczne miejsce na przechowywania danych całej firmy. Przy tej okazji także omówione zostaną aspekty prawne zawierania umów SLA.

 • Wyposażenie i zabezpieczenie serwerowni - trzecia, ostatnia sesja będzie poświęcona prezentacji całej infrastruktury dostępnej dla posiadaczy serwerowni lub data center. Dużo uwagi poświęcimy także kwestii bezpieczeństwa.

Do udziału w konferencji zapraszamy osoby odpowiedzialne za:
 • składowanie i przetwarzanie firmowych danych
 • pozyskiwanie i utrzymanie infrastruktury technicznej firmy
 • zarządzanie centrami danych w firmie
  w tym:
 • osoby odpowiedzialne za wybór, zakup, utrzymanie firmowej infrastruktury
 • kierowników projektów
 • szefów działów technicznych
 • szefów działów IT, bezpieczeństwa
Udział dla przedstawicieli powyższych osób jest BEZPŁATNY*

ZGŁASZAM SWÓJ BEZPŁATNY UDZIAŁ

*Udział jest płatny: dla pozostałych osób, w tym przedstawicieli dostawców usług, rozwiązań informatycznych oraz technologicznych - opłata za osobę wynosi 1000 zł + 23% VAT*

Kontakt do organizatora:
Agnieszka Różnicka
Koordynator Projektu
tel. 721 729 134
e-mail: agnieszka.roznicka@multitrain.pl

banki