kredyty hipoteczne

Jak wykorzystać nowe technologie do zwiększania sprzedaży pożyczek gotówkowych i skutecznej windykacji

 

Szanowni Państwo,

 

Jako Patron Honorowy, jest na niezwykle miło zaprosić Państwa do udziału w Śniadaniu biznesowym organizowanym przez Focus Telecom Polska pt.:

 

"Jak wykorzystać nowe technologie do zwiększania sprzedaży pożyczek gotówkowych i skutecznej windykacji"

 

Śniadania w chmurze Focus Telecom Polska to cykl spotkań biznesowych, poświęcony nowatorskim usługom świadczonym w modelu cloudcomputing, przedstawiająca zarówno ich innowacyjność, funkcjonalność, dostępność a przede wszystkim bezpośrednie korzyści przekładające się na sprzedaż oraz obsługę klienta i zarządzanie przedsiębiorstwem.

 

Najbliższe spotkanie odbywające się 16 września w Warszawiezostanie poświęcone pożyczkom gotówkowym oraz skutecznej windykacji. Warsztaty skierowane są do firm, które zajmują się udzielaniem pożyczek oraz firm, jak i przedstawicieli działów odpowiedzialnych za efektywne odzyskiwanie należności.

 

Podczas “śniadania w chmurze” przedstawione zostaną sposoby na przełamanie ograniczeń procesów windykacyjnych i unikanie pułapek utraty klientów w sprzedaży pożyczek gotówkowych. Uczestnicy poznają narzędzia, które pomagają osiągnąć cel, zwiększają wydajność i obniżają koszty pracy - na konkretnych przykładach firm z branży.

 

W programie min.:

1. Problemy sprzedaży pożyczek gotówkowych

2. Problemy windykacji

3. Narzędzia zwiększające sprzedaż pożyczek i skuteczność windykacji

4. Sprzedaż pożyczek - casestudy

CollectionLink – firma specjalizująca się w pożyczkach krótkoterminowych i ratalnych.

5. Windykacja - casestudy

Brudkowski&Wspólnicy – firma prawnicza specjalizująca się w odzyskiwaniu i zabezpieczaniu należności.

6. Informacje o platformie komunikacyjnej Focus Contact Center

 

Warsztaty poprowadzi Tomasz Paprocki- ekspert rynku callcontactcenter w Polsce, związany z rynkiem telekomunikacyjnym i IT od 12 lat, wielokrotnie cytowany w mediach. Prelegent konferencji i kongresów branżowych oraz jeden z autorów FocusBloga, poświęconego szeroko pojętej tematyce IT i systemów komunikacyjnych. Absolwent Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ >

 

Dla tych, którzy już teraz zapiszą się na śniadanie przygotowaliśmy specjalną ofertę earlybirds – rezerwując miejsce do 31 sierpnia otrzymają Państwo –50%.

 

To tylko 199 zł za pierwszą osobę + 99 zł druga osoba z firmy. 

 

Standardowa cena: 399 netto zł/os, druga osoba 199 zł netto/os.

 

Liczba miejsc jest ograniczona

 

Zachęcamy do wzięcia wizytówek!

WIĘCEJ INFORMACJI >

 

Partnerzy wydarzenia:

 

Patroni Honorowi i Medialni:

 

banki