kredyty hipoteczne

Opłaty z tytułu użytkowania wieczystego i ich optymalizacja

Przedsiębiorcy zamierzający prowadzić działalność gospodarczą z wykorzystaniem nieruchomości gruntowych już na wstępie powinni dysponować znacznymi środkami finansowymi. Konsekwencją nabycia odpowiedniej nieruchomości i kosztów z tym związanych jest znacznie uszczuplenie funduszy przeznaczonych na rozwój przedsięwzięcia.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie Opłaty z tytułu użytkowania wieczystego i ich optymalizacja, podczas którego kompleksowo omówimy zagadnienia związane z użytkowaniem wieczystym. Jest to korzystne rozwiązanie dla podmiotów, które przy rozwijaniu działalności gospodarczej z wykorzystaniem nieruchomości gruntowych nie mają jednocześnie potrzeby nabycia własności gruntu.

 

Szkolenie odbędzie się 14 października 2016r. w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR w Warszawie.

 

Szczegóły programu >>

 

Główne zagadnienia:

  • Użytkowanie wieczyste i jego problematyczne aspekty
  • Opłaty roczne – przesłanki i procedura aktualizacji
  • Wątpliwości związane z opinią autorską rzeczoznawcy majątkowego o wartości nieruchomości

Prowadzący:

  • Katarzyna Dudziak, Kancelaria Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp. k. w Poznaniu – specjalista w obsłudze przedsiębiorców w zakresie obrotu nieruchomościami oraz procesów inwestycyjnych, doradca w projektach finansowanych z udziałem środków unijnych
  • Grzegorz Gryciuk, Kancelaria Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp. k. w Poznaniu – specjalista w zakresie prawa gospodarczego, obejmującego prawo cywilne oraz postępowanie cywilne, doradza wielu przedsiębiorcom m.in. w sprawach związanych z nieruchomościami, kontraktami i zarządzaniem ryzykiem prawnym
  • Agata Legat, Kancelaria Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp. k. w Poznaniu – specjalista w zakresie prawa administracyjnego, stały doradca przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego w sprawach związanych z nieruchomościami oraz procesem inwestycyjnym.

Kontakt:

Monika Jargieło

Starszy Kierownik Projektu

T: 22 379 29 37

E-mail: m.jargielo@mmcpolska.pl

banki