kredyty hipoteczne

04.12.2017 11:50

Dlaczego warto organizować świąteczne spotkania biznesowe w Warszawie?

Wigilia coraz bliżej, a Ty nadal zastanawiasz się czy warto zorganizować dla Twoich pracowników świąteczne spotkanie biznesowe w Warszawie? Odpowiadamy - oczywiście, że tak! .Choć zdania na temat sensowności wigilii firmowej są podzielone, to jednak uważamy, że to doskonała okazja na interakcję osób pracujących w firmie, team building czy najzwyczajniej w świecie miły gest wdzięczności za ich codzienną ciężką pracę. Jeśli nadal nie jesteś przekonany czy tego typu świąteczne spotkania biznesowe w Warszawie są dobrym pomysłem, to zebraliśmy dla Ciebie kilka powodów, które przemawiają za tym, że jak najbardziej warto zaplanować choćby skromną i krótką wigilię dla Twojej firmy.Świąteczne spotkanie biznesowe Warszawa: team building

Jeżeli jeszcze nie wiesz, czym jest wspomniany team building, to spieszymy z wyjaśnieniem - są to różnego rodzaju formy integracji, dzięki którym Twoi pracownicy mogą poznać swoje mocne i słabe strony oraz uczą się pracować w zespole. Zapewnienie im okazji do team buildingu to coś, o co powinieneś zadbać bez względu na to, czy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czy nie. Jednak jeśli zdecydujesz się na organizację wigilijnego spotkania biznesowego w Warszawie, to możesz liczyć na zaskakujące efekty, które przełożą się na produktywność Twoich pracowników. Dzięki takiej możliwości interakcji będą w stanie sprawnie i bezproblemowo w przyszłości ze sobą współpracować, co z pewnością przełoży się na sukcesy przedsiębiorstwa.

Świąteczne spotkanie biznesowe Warszawa: ukłon w stronę pracowników

Jak często słyszy się o szefach, którzy nie doceniają starań i działań swoich pracowników, co tylko potęguje frustrację i wypalenie zawodowe w zespole? Chyba nie chcesz, abyś został zaliczony do tej grupy, prawda? Dlatego też powinieneś wziąć pod uwagę organizację wigilii firmowej. To doskonały sposób na okazanie pracownikom wdzięczności za ich całoroczne zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz na pokazanie im, że doceniasz to, co robią. Tak drobny gest może przynieść naprawdę zaskakujące rezultaty. Zadowolenie i poczucie docenienia przełoży się na wydajność osób zatrudnionych w firmie, zwiększy ich zaangażowanie i sprawi, że z chęcią będą pojawiać się w biurze.

Świąteczne spotkanie biznesowe Warszawa: kwestie wizerunkowe

Świąteczne spotkanie biznesowe w Warszawie ma również niesamowity potencjał wizerunkowy! Twoi potencjalni klienci, inwestorzy, a także być może przyszli pracownicy, lubią wiedzieć, co dzieje się w Twojej firmie. Regularne dostarczanie informacji na temat prowadzonych działań to doskonała forma kontaktu z nimi. Jednak czasami warto odejść na chwilę od kwestii czysto formalnych i pokazać im, że Twoja firma dba nie tylko o interesy, ale również o swoich pracowników. Umieszczenie zdjęć z wigilii firmowej na stronie internetowej i w mediach społecznościowych pozwoli podzielić się z odbiorcami ciepłą i przyjazną atmosferą, która będzie panowała tego dnia w Twojej firmie.

Zdajemy sobie sprawę, że zorganizowanie wszelkich spotkań biznesowych w Warszawie, szczególnie wigilii firmowej, wiąże się z koniecznością zaplanowania ich całego przebiegu, wyboru miejsca oraz zadbania o drobne upominki dla pracowników. Warto choć raz w roku zrezygnować z firmowej sali konferencyjnej i zarezerwować miejsce w pobliskiej restauracji, która z radością pomoże Ci w przygotowaniu wigilii firmowej. Jeżeli siedziba Twojego przedsiębiorstwa znajduje się na Mokotowie, to mamy dla Ciebie idealną propozycję lokalu. PAPU to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie tradycyjną polską kuchnię z niezwykle nowoczesnym podejściem do gotowania. Efekt tej kombinacji jest przepyszny! Serdeczna obsługa, najlepsi szefowie kuchni i profesjonalny sommelier sprawią, że Twoi pracownicy będą wspominać ten wieczór z uśmiechem na twarzy przez wiele miesięcy. Odwiedź stronę internetową PAPU, aby dowiedzieć się więcej o ofercie lokalu. Wesołych świąt!

Powrót Przeczytaj cały artykuł
banki