kredyty hipoteczne

„ŚNIADANIE W CHMURZE” - bezpłatne warsztaty skutecznej windykacji i wyższej sprzedaży pożyczek dzięki nowym technologiom

Warsztaty będą poświęcone rozwiązaniom kluczowych problemów branżowych. Przy windykacji – niskiej skuteczności działań, dochodzącej do progu opłacalności. Przy udzielaniu pożyczek – traceniu klientów przez brak właściwej informacji we właściwym czasie.

 

W wielu firmach zajmujących się windykacją pracownicy tracą do 60% swojego czasu na bezowocne działania, takie jak nieskuteczne próby dodzwonienia się do dłużnika. Kosztowny czas pracy jest marnowany, a proces ściągania należności się wydłuża. W firmach pożyczkowych podstawą sukcesu jest błyskawiczna, a jednocześnie spersonalizowana obsługa pożyczkobiorcy – zadanie, którego nie można zrealizować przy zastosowaniu tradycyjnego sposobu pracy telesprzedaży.

 

Dla windykacji i sprzedaży pożyczek, tak jak dla innych branż, potrzebne są specyficzne, odpowiednio dobrane narzędzia – mówi Tomasz Paprocki, ekspert Focus Telecom prowadzący warsztaty – Rozwiązania, które przedstawimy, są fuzją najnowszych technologii i know-how firm z dużym doświadczeniem w ściąganiu zaległych należności i udzielaniu pożyczek.

 

Warsztaty odbędą się 18 maja, w ramach cyklu „Śniadań w chmurze” – porannych spotkań biznesowych poświęconych zagadnieniom obsługi klientów, sprzedaży i windykacji. Miejscem warsztatów jest Zebra Tower w Warszawie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja (liczba miejsc jest ograniczona).

 

Więcej informacji:

 

http://focustelecom.pl/sniadanie-w-chmurze-windykacja-i-pozyczki

 

 

WARSZTATY DLA FIRM WINDYKACYJNYCH I POŻYCZKOWYCH

„ŚNIADANIE W CHMURZE”

 

ORGANIZATOR:       Focus Telecom Polska

GDZIE:                      Zebra Tower – ul. Mokotowska 1, Warszawa

KIEDY:                      18 maja 2016 r., godz. 8:30-12:30

INFO:                        http://focustelecom.pl/sniadanie-w-chmurze-windykacja-i-pozyczki

 

UDZIAŁ BEZPŁATNY

 

 

Zapytania:

Rodion Ignatov

Focus Telecom Polska

GSM +48 536 332 274

r.ignatov@focustelecom.pl

Rejestracja:

http://focustelecom.pl/sniadanie-w-chmurze-windykacja-i-pozyczki  

 

Focus Telecom Polska Sp. z o.o. to innowacyjna spółka technologiczna oferująca usługi do komunikacji biznesowej dla klientów, dostępne w modelu cloud computing. Firma jest liderem polskiego rynku w zakresie Business Automation & Communication.

 

Spółka powstała w 2008 roku. Dynamizm rozwoju firmy i usług został doceniony w prestiżowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2011 i 2012. Dotychczasowa praca w zakresie technologii dla biznesu oraz doświadczenie z wdrożeń przeprowadzonych dla ponad 2000 klientów, pozwoliła na stworzenie zaawansowanego środowiska IT, skupiającego narzędzia do efektywnego usprawniania kluczowych procesów w organizacji.

banki